O KANCELARII

Adwokaci naszej kancelarii, przez lata jej prowadzenia, zdobywania doświadczeń na salach sądowych, podczas niezliczonych rozmów z klientami – tymi indywidualnymi oraz reprezentantami większych podmiotów -wyspecjalizowali się w kilku obszarach. Mimo, iż jesteśmy kancelarią ogólną, a wykształcenie naszego zespołu, jego uprawnienia i doświadczenia pozwalają nam swobodnie zająć się dużą liczbą tematów, jesteśmy specjalistami przede wszystkim w następujących dziedzinach:

PRAWO RODZINNE – ROZWODY, PRAWA RODZICIELSKIE, MAJĄTEK

Nasi adwokaci są jednymi z najlepszych w sprawach o rozwód, separację, pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie, ograniczenie i zakazanie kontaktów z dzieckiem. Specjalizuje się również w sprawach o podział majątku, zniesienie współwłasności i rozliczenie nakładów w razie zniesienia wspólności majątkowej między małżonkami. Prowadziliśmy wiele spraw rodzinnych i zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów są to sprawy szczególnie delikatne i wyczerpujące. Dlatego z jednej strony pomagamy Państwu przejść przez te trudne chwile służąc wsparciem, ale z drugiej strony jako profesjonalni adwokaci analizujemy każdą sprawę na chłodno i dbamy o to, żeby interes naszych Klientów był jak najlepiej zabezpieczony.
Z uwagi na doświadczenie, uprawnienia i umiejętności mediacyjne, udało nam się w kilku sprawach doprowadzić do wypracowania rozwiązań, które pozwoliły naszym Klientom zawrzeć korzystne dla nich ugody.

ZABEZPIECZENIA ROSZCZEŃ – ADMINISTROWANIE I ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI

Pomagamy biurom maklerskim przy emisjach obligacji, pełnimy funkcję administratora hipoteki, administratora zastawu czy administratora innych zabezpieczeń. Pomagamy także odzyskiwać należności z roszczeń zarówno zabezpieczonych jakimikolwiek instrumentami prawnymi jak i niezabezpieczonymi. Na co dzień współpracujemy ze specjalistami wielu dziedzin – notariuszami, komornikami, doradcami inwestycyjnymi, zarządcami nieruchomości, rzeczoznawcami majątkowymi. Taka sieć powiązań pozwala nam zaoferować Państwu kompleksową obsługę oraz zawsze korzystny i przewidywalny dla Państwa system wynagrodzeń.

ODSZKODOWANIA, UBEZPIECZENIA

Dzięki setkom wygranych spraw w tym zakresie, prawnicy Kancelarii są doskonale zaznajomieni ze wszelkimi zmianami w ustawodawstwie i linii orzeczniczej dotyczącej prawa ubezpieczeniowego. Tak bogate doświadczenie pozwala nam na uzyskanie niezwykle wysokiej skuteczności w odzyskiwaniu należności z tytułu tzw. szkód na osobie, a także zwrotu kosztów najmu pojazdów zastępczych oraz usługi tzw. „naprawy bezgotówkowej”.

CENY TRANSFEROWE

Nasza kancelaria specjalizuje się także w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych. Doświadczenie i wiedza naszych prawników pozwalają zminimalizować ryzyko zastosowania sankcyjnej stawki podatkowej czy grzywny oraz przygotować się jak najlepiej na wypadek w ewentualnej kontroli w tym zakresie. Rozwiązania oferowane przez naszą kancelarię dopasowane są do konkretnego przypadku uwzględniając przede wszystkim specyfikę branży.

Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Warszawie, jednak postępowania sądowe i pozasądowe prowadzimy na terenie całej Polski, dlatego zapraszam Państwa do współpracy bez względu na miejsce zamieszkania czy prowadzenia działalności.

Z poważaniem,
Aleksandra Zagajewska
adwokat, wspólnik zarządzający