Nasz zespół

Zespół Kancelarii Prawnej Noriet – Zagajewska i Wspólnicy stanowią doświadczeni adwokaci, radcowie prawni, aplikanci, prawnicy i mediatorzy praktykujący w obszarze prawa i procedury cywilnej, prawa rodzinnego, karnego, zapewniając tym samym Klientom kancelarii profesjonalną, dyskretną i uczciwą pomoc prawną.

Aleksandra Zagajewska

Aleksandra Zagajewska

adwokat

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Autorka publikacji dla wydawnictw prawniczych z zakresu szeroko pojętego prawa finansowego, m.in. komentarzy do ustaw dotyczących rynku kapitałowego.

Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.

Założycielka i wspólnik zarządzający Kancelarii Prawnej Noriet.

Stała bywalczyni i miłośniczka Azji Południowo-Wschodniej. Hobbystycznie zajmuje się produkcją muzyczną oraz śpiewem, jest też fanką świata fantasy.


Specjalizacja
prawo cywilne, prawo rynków kapitałowych, prawo gospodarcze, prawo nieruchomości

Kontakt
a.zagajewska@noriet.pl

Paulina Stańczak-Wypych

Paulina Stańczak-Wypych

adwokat

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, od 2013 roku członek Izby Adwokackiej w Warszawie, od 2017 roku stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Wykładowca aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie oraz organizator szkoleń i wykładowca z zakresu prawa cywilnego oraz procesów frankowych. Współtwórca kanału „Wprawne opowieści”, prowadząca profil na instagramie adw_paulinapoks, pomysłodawca i współtwórca Legal Camp.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związana od 2014 r.

Prywatnie skupiająca się na podróżach, eksplorowaniu swojej ukochanej Warszawy oraz słuchaniu muzyki rockowej.


Specjalizacja
cywilne spory sądowe (litigation), prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze

Kontakt
p.stanczak@noriet.pl

Kinga Opała-Mach

Kinga Opała-Mach

radca prawny

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Radca prawny wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 2013 roku członek Izby Adwokackiej w Warszawie, od 2022 roku członek Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 2017 roku stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym związanym m.in. ze sporami sądowym, bieżącą obsługą prawną Klientów instytucjonalnych oraz osób prywatnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskiej kancelarii adwokacko-radcowskiej oraz jako specjalista ds. prawnych w dużej międzynarodowej firmie.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związana od 2012 r.

Poza pracą pasjonuje się podróżowaniem, najchętniej z plecakiem. Kiedy nie podróżuje spędza czas z książką, najczęściej skandynawskim kryminałem albo z dobrym filmem.


Specjalizacja
prawo cywilne, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo odszkodowawcze

Kontakt
k.mach@noriet.pl

Marta Piekarska-Truszkiewicz

Marta Piekarska-Truszkiewicz

radca prawny

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, od 2016 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz windykacji należności, departamencie dochodzenia należności dużej instytucji finansowej, a także spółce świadczącej usługi prawne z zakresu ochrony danych osobowych. Poza działalnością w kancelarii od 2 lat zaangażowana w świadczenie pomocy prawnej w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związana od 2018 r.

Prywatnie miłośniczka kultury włoskiej i języka włoskiego.


Specjalizacja
cywilne spory sądowe (litigation), prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne i opiekuńcze

Kontakt
m.piekarska@noriet.pl

Piotr Sobieszczański

Piotr Sobieszczański

adwokat

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwent Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał  pod patronatem adwokata (byłego sędziego i prokuratora, a także wieloletniego Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie) specjalizującego się w sprawach karnych.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związany od 2019 r.


Specjalizacja
prawo karne - obrońca w sprawach karnych oraz pełnomocnik pokrzywdzonych

Kontakt
p.sobieszczanski@noriet.pl

Diana Gierdal

Diana Gierdal

adwokat

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, adwokat wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunku Prawo Medyczne i Bioetyka.

Swoje doświadczenie zdobywała w kancelariach adwokackich specjalizujących się w sprawach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związana od 2023 r.

Prywatnie pasjonuje się muzyką, powiększaniem kolekcji płyt winylowych, a także interesuje się naukami przyrodniczymi w tym również medycyną i kosmetologią. W roku 2015 uzyskała tytuł licencjata na kierunku kosmetologia.


Specjalizacja
cywilne spory sądowe, prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo medyczne

Kontakt
d.gierdal@noriet.pl

Sylwia Cyperling

Sylwia Cyperling

aplikantka adwokacka

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego, aplikantka adwokacka wpisana na listę Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. W czasie studiów była członkiem studenckiej Poradni Prawnej Sekcji Prawa Cywilnego oraz Prawa Rodzinnego i Opiekuńczego. Ukończyła również studia o tematyce europejskiej oraz uzyskała tytuł magistra zarządzania w języku angielskim (MA IBM) w Akademii Leona Koźmińskiego.

Swoje doświadczenie zdobywała w kancelariach adwokackich specjalizujących się w sprawach z zakresu prawa cywilnego i prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w sprawach dotyczących kredytów hipotecznych powiązanych z walutą obcą, tzw. kredytów frankowych.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związana od 2024 r.

Prywatnie miłośniczka nauki języków obcych, jazdy na rowerze i spędzania czasu nad Bałtykiem.


Specjalizacja
cywilne spory sądowe, prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo budowlane

Kontakt
s.cyperling@noriet.pl

Gabriela Siemieniuk

Gabriela Siemieniuk

aplikantka adwokacka

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, aplikantka adwokacka wpisana na listę Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w białostockiej kancelarii zajmującej się amerykańskim prawem imigracyjnym, a także w Sekcji Upadłościowej i Restrukturyzacyjnej VIII Wydziału Gospodarczego w Sądzie Rejonowym w Białymstoku.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związana od 2024 r.

Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, thrillerów psychologicznych i teatru.


Specjalizacja
prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo upadłościowe i naprawcze, sprawy z elementem zagranicznym

Kontakt
g.siemieniuk@noriet.pl

Yuliia Kureza

Yuliia Kureza

prawnik

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako prawnik w podmiotach zajmujących się rachunkowością i obsługą finansową spółek. Właścicielka firmy specjalizującej się w obsłudze prawnej i rachunkowej podmiotów gospodarczych oraz pomocy prawnej dla cudzoziemców: Kureza Legal Office.

Z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy związana od 2019 r.

Prywatnie interesuje się rozwojem w biznesie, a wolne chwile najchętniej spędzałaby na snowboardzie 🙂


Specjalizacja
prawo gospodarcze, bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych, prawo administracyjne, sprawy z elementem zagranicznym

Kontakt
y.kureza@noriet.pl

Bogusława Marszałek

Bogusława Marszałek

księgowa

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka Studiów Podyplomowych Akademii Finansów oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej SIG Warszawa. Legitymuje się Certyfikatem Księgowym Nr 30401/2008.

Księgowość Kancelarii prowadzi od 2011 r.

Poza pracą  miłośniczka kwiatów i przyrody, chętnie spędza czas na rowerze i spacerach nordic walking.


Specjalizacja
księgowość kancelarii

Kontakt
b.marszalek@noriet.pl