Komunikat dla obligatariuszy projektów Golub (MLT, Rental Apartments, Student Housing oraz Office)

7 czerwca, 2022

Szanowni Państwo,

W imieniu grupy obligatariuszy projektów Golub (MLT, Rental Apartments, Student Housing oraz Office) mamy przyjemność zaprosić Państwa na telekonferencję organizowaną przez Obligatariuszy.

Telekonferencja dla Obligatariuszy GGH dotycząca głównie projektu MLT

Data: 8 czerwca (środa)

Godzina: 19:00

Czas trwania 1 godzina.

Link: został wysłany do Państwa za pośrednictwem domu maklerskiego – jeżeli ktoś go nie otrzymał, prosimy o kontakt z kancelarią, z zastrzeżeniem informacji zawartej na końcu komunikatu

Cel: omówienie obecnej sytuacji i wskazanie kilku najbliższych działań (wraz z terminami)

Ogłoszenie organizacyjne: Prosimy o dołączanie do telekonferencji punktualnie oraz z wyłączonymi mikrofonami oraz kamerami. Osoby, które się do tego nie zastosują i będą zakłócały przebieg telekonferencji mogą zostać z niej usunięte.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną ilość użytkowników na Google Meet  (100 osób) –  prosimy o potwierdzenie swojego udziału w tej telekonferencji. Zainteresowane osoby powinny przesłać krótką informację mailem na adres obligatariusze.golubgethouse@gmail.com  wpisując w tytule maila: Telekonferencja Obligatariuszy – rezerwacja uczestnictwa. Na telekonferencję zostaną wpuszczony wyłącznie osoby, które zgłoszą chęć udziału.

W razie konieczności zorganizujemy dodatkową sesję telekonferencji dla osób, którym nie uda się dołączyć w pierwotnym terminie.

Pozostałe wpisy

Noriet z Sądu: Czasem lepsza ugoda niż pozew od powoda, czyli jak nasz klient wygrał w sądzie 15 razy więcej niż żądał

Dawno, dawno temu żył sobie Pan Farmer. Pan Farmer jak to farmer farmę miał (ija ija joł). A na tej farmie porzeczki miał (ija ija joł). Niestety na skutek niezbyt rozważnych działań sąsiada (także rolnika), uprawa Pana Farmera pożegnała się z tym światem. Pan Farmer zwrócił się więc do jednego z największych ubezpieczycieli w tym kraju o naprawienie jego szkody z OC nierozważnego [...]
21 września, 2022
czytaj więcej

Transakcje handlowe i ich wpływ na zabezpieczenie sądowe

Udzielenie przez Sąd zabezpieczenia roszczenia pieniężnego na czas toczącego się postępowania sądowego stanowi jeden ze sposobów zagwarantowania możliwości realizacji roszczenia po ewentualnym uzyskaniu wyroku zasądzającego świadczenie (oczywiście pod warunkiem, że mamy majątek pozwanego, na którym możemy takie zabezpieczenie ustanowić). Pierwszym krokiem do jego uzyskania jest [...]
30 sierpnia, 2022
czytaj więcej

Uniknięcie odpowiedzialności poprzez powierzenie sprawy profesjonaliście – czy zawsze działa i czym (nie) jest to powierzenie?

Masa spraw, które prowadziliśmy oraz prowadzimy tyczy się wszelkiego rodzaju wypadków, które każdego dnia dzieją się na drogach, chodnikach itd. Mamy za sobą również inne mniej typowe i oczywiste miejsca, które stanowiły źródło szkód i cierpień, takie jak np. centrum handlowe. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przybliżyć Państwu historię, która w tym roku [...]
22 lipca, 2022
czytaj więcej

Pozbawienie i ograniczenie władzy rodzicielskiej – co to oznacza w praktyce?

Ojcowie i matki małoletnich dzieci na ogół dysponują pełnymi prawami rodzicielskimi wobec swojego potomstwa. Jeśli jednak osoby te nie wywiązują się należycie ze swoich zobowiązań, muszą liczyć się z możliwością pozbawienia albo ograniczenia władzy rodzicielskiej. Przeczytaj szczegóły.
20 maja, 2022
czytaj więcej